Mleczko do ciała sceniczne silnie ujędrniające Anti-Ageing SORAYAUkierunkowane na lifting, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.
Mleczko ujędrniające 40+ przeznaczone jest dla kobiet, energicznych, zadbanych, wymagających od preparatu poza podstawową pielęgnacją nawilżającą silnego działania ujędrniającego. Formuła anti-ageing zapewnia zachowanie zdrowej i młodej skóry przez wiele lat.
Mleczko zawiera lift slim complex (kofeina+kolagen) poprawia jędrność skóry i ukrwienie w tkankach. Pomaga wyszczuplić sylwetkę, wygładzić nierówności. Redukuje skórkę pomarańczową oraz oznaki cellulitu, zmniejszając akumulację trójglicerydów.

Pojemność: 400 ml
Cena: ok 16 zł ( czasami można kupić w promocji)
Moja opinia:
Mleczko ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się długo na skórze, konsystencja gęsta, szybko się wchłania, dobrze się rozprowadza, nie pozostawia uczucia lepkości, poręczna buteleczka, jest wydajne. Bardzo dobrze nawilża ciało, po użyciu skora jest gładka i przyjemna w dotyku. Co do redukcji cellulitu to nie wypowiem się, ponieważ nie mam cellulitu. Ale czy ujędrnia? Raczej nie wierzę w taki cud bez odpowiedniej diety i ćwiczeń, ale mimo wszystko polubiłam ten balsam i na pewno kupię drugie opakowanie.

Popularne posty