Compeed plastry na pęcherz


Jakiś czas temu dostałam w ramach testowania ze strony SampleCity plaster na pęcherze COMPEED średni.
Plastry  absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach.

Hydrokoloidowe plastry na pęcherze działają jak druga skóra, absorbując wilgoć i formując ochronną poduszeczkę, aby:
•błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz
•chronić pęcherz przed otarciami
•zapewnić szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach
Jeden plaster utrzymuje się na miejscu przez kilka dni. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić.SPOSÓB UŻYCIA:

1.Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Upewnij się, że skóra dotknięta zmianą nie jest tłusta od kremu bądź oliwki.
2.Usuń dolną warstwę papierową unikając dotykania warstwy samoprzylepnej.
3.Nałóż plaster mocno na zmienioną skórę, upewniając się, że brzegi plastra są dobrze dociśnięte.
4.Pozostaw plaster aż do momentu, kiedy sam zacznie się odklejać. (Uwaga: może pozostawać na miejscu nawet do kilku dni)
5.Aby usunąć plaster: nie pociągaj do góry, tylko powoli rozciągaj go wzdłuż skóry, aż całkowicie się odklei.
 
W opakowaniu znajduje się 5 plastrów, cena ok. 17 zł, można dostać w Rossmanie i aptekach.

Niestety nie wypowiem się o skutkach działania, bo owego pęcherza nie miałam i nie miałam okazji ( może akurat na szczęście, bo wiadomo pęcherz niemiła sprawa) sprawdzić. Zobowiązałam się do wystawienia opinii do końca września, więc to robię. Przed nami zimniejsze dni i na pewno w niedługim czasie zacznie się poszukiwanie butów na jesień, zimę, ja akurat nie noszę skórzanych butów, więc znam dobrze problemy z otarciem, pęcherzami zanim buty dopasują się. Więc myślę, że plaster spokojnie doczeka się w końcu przetestowania, a jak już go sprawdzę to dam znać czy okazał się ratunkiem dla naszych stóp. A może wy znacie plaster Compeed i używałyście go?

Popularne posty