olejek Evree w nocy mi się śni...

Wiem, wiem o olejkach Evree dużo ostatnio, ale on naprawdę jest super, po kolekcji kosmetyków do stóp olejek  zawładnął moim ciałem i umysłem. Jeśli jeszcze go nie miałyście to czym prędzej kupujcie, smarujcie się, testujcie, bo warto...
Olejek EVREE GOLD ARGAN otrzymujemy w kartonowym, kolorowym pudełeczku. Według mnie szata graficzna, opis na opakowaniu, wszystkie potrzebne szczegóły są na piątkę z plusem.
 Głównym składnikiem kosmetyku jest 100% naturalny olejek arganowy ( mamy go na początku w składzie) będący źródłem witaminy E, antyoksydantów, kwasów Omega 3+6+9, dzięki czemu skóra jest w pełni odżywiona, nabiera elastyczności i blasku.


Olejek nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. W naturalny sposób dostarcza aktywne składniki bezpośrednio w głębsze warstwy skóry i jednocześnie, już w momencie aplikacji, nadaje jej miękkość oraz blask. Olejek arganowy Gold Argan marki Evrēe to bogactwo witaminy E, potocznie nazywanej witaminą młodości oraz nienasyconych kwasów omega-3, omega-6 i omega-9, dzięki którym ma niezwykłą moc przeciwutleniacza i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Co więcej, wzmacnia i regeneruje barierę hydrolipidową naskórka i tym samym, gwarantuje głębokie nawilżenie.
Olejek Gold Argan, szczególnie zalecany jest dla skóry dojrzałej i odwodnionej. Ze względu na swe właściwości regenerujące, fantastycznie sprawdza się również w pielęgnacji skóry problematycznej, u osób z trądzikiem młodzieńczym, egzemą i zmianami bliznowymi.
Moja opinia: olejek w plastikowej buteleczce z białą nakrętką z dzióbkiem. Konsystencja typowa dla olejków: dość rzadka, lejąca się, kolor żółty i zapach...cudowny, zmysłowy, żadnej chemii.  Smarowanie nim ciała to wielka przyjemność!
Używam go raz dziennie wieczorem po kąpieli. Wcieram w lekko wilgotną skórę. Wchłania się dość szybko. Pozostawia ciało gładkie, nawilżone, przyjemne w dotyku, żadnej tłustej warstwy, żadnego lepienia. Uwielbiam ten mój wieczorny rytuał z olejkiem, lubię kłaść się spać czując jego zapach i gładkość, jaką pozostawia na skórze, lubię o nim śnić!
A na poważnie bardzo polubiłam olejek arganowy Evree, Sprawia, że skóra po dłuższym używaniu olejku jest lepiej odżywiona i przede wszystkim wygładzona.
Trudno mi powiedzieć czy jest wydajny, bo podkradała mi go córka, dla jednej osoby na pewno starcza na długo. 
Jest jeszcze jego brat - Multioils Bomb składający się z 7 olejków, który również bardzo mnie kusi tu o nim


Pojemność: 100 ml, cena: 29,90 zł, dostępność w Hebe, Supepharmie, Rossmannie.

Popularne posty