NAWILŻANIE Z CLARENĄ: TONIK I KREM HYALURON 3D

U Nuneczki wygrałam miniaturki produktów CLARENY m.in. tonik i krem nawilżający HYALURON 3D, przetestowałam i jestem bardzo zadowolona z efektów, które producent zapewnia.
Receptura zarówno toniku jak i kremu oparta jest na kompozycji różnych form kwasu hialuronowego: 

HYACARE® FILLER CL - usieciowany kwas hialuronowy, który zaaplikowany na powierzchnię skóry stanowi idealny wypełniacz zmarszczek, lokuje się wzdłuż ich przebiegu po czym niczym „magnes wilgoci” przyciąga wodę z głębszych warstw dermy i „wypycha” skórę ku górze. 

EPIDERMIST 4.0 - morski egzopolisacharyd odpowiedzialny za tzw. hydro-pamięć. Hydro pamięć inicjuje mechanizm pompowania wody z rezerwuarów leżących w głębi skóry. 

CRISTALHYAL - wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ze względu na swój rozmiar nie penetruje w głąb skóry, ale przylega do niej tworząc jednolity film który ogranicza odparowywanie wody z powierzchni naskórka.

TONIK NAWILŻAJĄCY


Tonik nawilżająco-wygładzający z trzema rodzajami kwasu hialuronowego łagodnie usuwa pozostałości makijażu, przywraca naturalne pH, umożliwiając wchłanianie składników aktywnych z aplikowanych kosmetyków. Niezbędny do pielęgnacji cery suchej, odwodnionej z tendencją do nadmiernego łuszczenia.
Pojemność: 200 ml, cena 27 zł

Moja opinia: tonik o bardzo miłym, ładnym zapachu, doskonale oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń, a zarazem nawilża, nie pozostawia uczucia ściągnięcia ani suchości cery. Cera jest tak fajnie nawilżona, że czasami można zapomnieć o nałożeniu kremu.

KREM NAWILŻAJĄCY

Ultra-nawilżający krem z 3 rodzajami kwasu hialuronowego, polecany w szczególności dla skóry suchej, odwodnionej, dojrzałej. Receptura preparatu łączy w sobie siłę działania trzech unikatowych i całkowicie innowacyjnych składników aktywnych: czynnika stymulującego produkcję protein odpowiedzialnych za keratynizację EPIDERMIST 4.0. oraz dwóch form kwasu hialuronowego różnej wielkości. CRISTALHYAL znacząco poprawia żywotność komórek, redukuje zniszczenia DNA oraz hamuje procesy zapalne wywołane stresem oksydacyjnym, dodatkowo tworzy na powierzchni skóry barierę ochronną ograniczającą TEWL. HYACARE® FILLER CL ma niezwykłą zdolność do magazynowania wody, idealnie dopasowuje się do profilu zmarszczek, wypełnia je dając efekt promiennej, napiętej i wyraźnie młodszej skóry. 

Moja opinia: moja próbka kremu 15 ml znajduje się w tubce, produkt pełnowymiarowy jest w słoiczku, dość luźna konsystencja o przyjemnym zapachu, dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania. Świetny pod makijaż! Za nawilżanie cery daję piąteczkę. Cera po zastosowaniu kremu jest nie tylko nawilżona, ale też odżywiona i wygląda na wypoczętą. Za krótki okres testowania, aby ocenić działanie przeciwzmarszczkowe, ale jak wiadomo dobrze nawilżona skóra starzeje się wolniej.
Pojemność: 50 ml, cena 70 zł

Na stronie producenta CLARENA znajdziemy również inne produkty z serii HYALURON 3D
Polecam mój zestawik jak i inne z tej serii, osoby z suchą cerą a także te po zabiegach kosmetycznych, gdzie trzeba nawilżać skórę będą bardzo zadowolone!

Komentarze

Popularne posty