Spotkanie blogerskie w DERMAMEDIC PALACE

21 maja 2015 r. w Klinice Urody Dermamedic Palace mieszczącej w gmachu Pałacu Kultury i Nauki, odbyło się spotkanie blogerów i dziennikarzy. To był mój pierwszy raz na takich spotkaniach i mam nadzieję, że nie ostatni.

DERMAMEDIC PALACE to niezwykle ekskluzywny salon, w którym oprócz zabiegów kosmetycznych i tych  z dziedziny medycyny estetycznej możemy oddać swoje włosy w ręce profesjonalnych stylistów, możemy poddać się licznym zabiegom na ciało oraz zrobić sobie manicure i pedicure. Zabiegi są wykonywane  najlepszymi kosmetykami m.in. Filorga oraz Diego Dalla Palma.

Przybyłych na spotkanie gości przywitała niezwykle piękna i elegancka właścicielka salonu - Anna Szczepańska oraz twórca marki OKK Pani Olga Kisiel-Konopka, organizatorka wielu konferencji, wystaw, wernisaży.
Na pierwszym planie właścicielka salonu ( fot. Dermamedic Palace)
od lewej: Joanna Kwiecińska-Ćwir, Olga Kisiel-Konopka, Karolina Motylewska (fot. mbgonline.pl)

Głównym elementem spotkania był wykład  dr Krystyny Łuczak-Surówki - historyk sztuki i designu, absolwentka i wieloletni pedagog warszawskiej ASP( niesamowicie ciepła i cudowna osoba) poświęcony historii kosmetyków. Jej opowieść o różnych formach pielęgnacji i zmieniających się kanonach piękna poczynając od starożytności była szalenie ciekawa. Mimo, że ideały piękna na przestrzeni tysiącleci były różne, nasze pragnienie, aby być wiecznie pięknym i młodym jest ponadczasowe.
Pierwsza od prawej - dr. Krystyna Łuczak-Surówka ( fot. Dermamedic Palace)

W spotkaniu byli obecni przedstawiciele takich firm jak:
O`RIGHT ekologiczne, certyfikowane, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. dostępne wyłącznie od Organics Beauty Concept - o ekologicznych szamponach opowiadała jedna z dwóch wlaścicielek Organics Beauty Pani Joanna Kwiecińska-Ćwir,
Medical Beauty Group która m.in. zaopatruje salony w holenderskie produkty do pielęgnacji rąk i paznokci TRIND,
PRONAILS POLSKA marka oferująca najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji rąk, stóp i paznokci
(fot. Dermamedic Palace)

(fot. Dermamedic Palace)

Oprócz możliwości wysłuchania wspaniałego wykładu o kosmetykach, poznania "na  żywo" osób, których blogi codziennie śledzę, smacznego poczęstunku przygotowanego przez kawiarnię MJUD, znajdującej się w Warszawie przy ul. Kubusia Puchatka 8, wspaniałej atmosfery była również możliwość skorzystania z zabiegów fryzjerskich, malowania paznokci oraz udział w losowaniu. Każda z osób przybyłych na spotkanie otrzymała miły upominek.

Niespodzianką była również możliwość wybrania sobie zabiegu do wykorzystania w salonie Dermamedic. Ja wybrałam zabieg CRYOLIFT, oczywiście podzielę się wrażeniami i efektami. 
Dziękuję za zaproszenie i udział w tak fantastycznym spotkaniu oraz za udostępnienie zdjęć salonowi DERMAMEDIC PALACE.
Zachęcam do śledzenia fanpage`a na fb klik oraz oczywiście korzystania z ich profesjonalnych usług.

Popularne posty