Kolejne spotkanie w Dermamedic Palace - 07 lipiec 2015

7 lipca miałam po raz drugi przyjemność uczestniczenia w cyklicznych spotkaniach w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMAMEDIC PALACE – mieszczącej się w samym centrum Warszawy w budynku Pałacu Kultury i Nauki.
Była to siódma edycja projektu tym razem pod nazwą " Jak być piękną podczas wakacji", czyli temat jak najbardziej na czasie.


Spotkanie koordynowała i prowadziła Olga Kisiel-Konopka OKK, która powitała gości wraz z uroczą właścicielką Panią Anią.
Agnieszka Denis – kosmetolog Dermamedic Palace - zaprezentowała Paniom rewelacyjny zabieg Cryolift na stałej klientce salonu. Co prawda miałam już ten zabieg i tylko mogłam potwierdzić efekty jakich można się spodziewać po tym wspaniałym zabiegu.  Pani Agnieszka podpowiadała również w jaki sposób dbać o urodę przed i po urlopie. 


Pani Aleksandra Sierańska-Rojek przybliżyła temat kosmetyków i suplementów diety marki Filorga. Każda z nas otrzymała do przetestowania 2 ampułki po 15 ml suplementu diety: 1. SUPER DIET DRAINAFLORE DETOX , która ma za zadanie wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego poprzez regulowanie naturalnego mechanizmu wydalania i 
przywrócenie jelitom prawidłowego rytmu pracy; stymulować regenerację komórek wątroby i poprawić funkcjonowanie innych narządów.  
2. SUPER DIET CELLIMINE SLIMMING - działanie głównie wyszczuplające i redukujące tkankę tłuszczową.

Nowym partnerem wydarzenia został Raumplus - marka, która specjalizuje się w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń klik do strony

Podczas spotkania - odbyło się również szkolenie z Karoliną Brzezińską, trenerką jogi - poświęcone zagadnieniom prawidłowego wypoczynku. 
O właściwościach  naturalnych olejków opowiadała kompozytorka smaków i zapachów - niezwykle żywiołowa Katarzyna Kochańska,  która sama je tworzy klik. Każda z nas została obdarowana przez nią olejkiem z pomarańczy (do zastosowania według własnego pomysłu).

O podniebienia gości zadbała Restauracja Przypraw Dopraw mieszcząca się na Pradze-Północ na ul, Kijowskiej klik, która zaprezentowała nam swoje dania, które wkrótce będzie można zamawiać jako boxy do domu.

Było jak zwykle losowanie nagród:

Spotkanie oczywiście przebiegło w milej atmosferze, było przyjemnie i ciekawie, warto bywać w Salonie Dermamedic Palace, warto korzystać z ich profesjonalnych usług. Teraz na hasło "Lato z Dermamedic Palace” we wszystkie piątki i soboty w terminie do 30.08.2015 można skorzystać z  atrakcyjnych rabatów:
-10% na zabiegi medycyny estetycznej
-20 % na wszelkie pozostałe zabiegi i usługi, tj.: fryzjerstwo, kosmetologia, stylizacja paznokci.

Popularne posty