Polska papka do cery trądzikowej JADWIGA

Chyba to WhitePraline wspominała mi kiedyś o tej papce i przypadkiem gdy trafiłam na nią wiedziałam, że muszę koniecznie ją wypróbować. Mimo swojego wieku od czasu do czasu pojawiają się u mnie niedoskonałości z którymi walczę na różne sposoby. A papka polskiej firmy JADWIGA, założonej przez panią magister Jadwigę Użyczyn Marszewską w 1967 roku to naprawdę świetny sposób.

Papka ma działanie przeciwtrądzikowe, jest  przeznaczona szczególnie dla cer tłustych i trądzikowych.  preparat nie drażni, nie uczula. Posiada wybitne działanie odtłuszczające, przeciwtrądzikowe; normalizuje funkcje skóry tłustej, z trądzikiem. Zmniejsza przebarwienia i blizny potrądzikowe, powoduje zwężenie nadmierne rozszerzonych ujść gruczołów łojowych.

Należy nakładać punktowo na zmiany na skórze, raz lub kilka razy dziennie; płaszczyznowo na noc na skórę twarzy lub ciała po umyciu skóry mleczkiem kosmetycznym i stonizowaniu tonikiem ziołowym tej samej firmy, na dzień połączyć papkę z MASECZKĄ BIONAWILŻAJĄCĄ nagietkową - takie sposoby są opisane na stronie producenta, który to ponadto zapewnia, że  po kilkudniowej kuracji cera jest wyleczona.
Uwaga! przed użyciem wstrząsnąć.
 Papka o pojemności 30 ml umieszczona w plastikowym opakowaniu zakończonym aplikatorem, znajdującym się w kartoniku ma rzadką konsystencję i intensywny zapach kamfory, który akurat bardzo mi odpowiada. Mimo, że papka ma formę lejącą nałożona na skórę nie spływa, zastyga dość szybko, nie sypie się, rano jest na swoim miejscu.Bardzo wydajna!
I co najważniejsze działa, krosta, która już się pojawi znika po 2-3 dniach, smarowana codziennie wyraźnie się zmniejsza, na końcu powstaje strupek, a po zaczerwienieniach nie ma śladu. Zaś taka, którą czuję pod skórą, również smarowana papką wchłania się, znika, maź nie pozwala jej wydobyć się na zewnątrz. Polska papka to istne cudo, wspaniałe lekarstwo na wszelkie niechciane niedoskonałości. Porównując z koncentratem Lierac o którym pisałam tu ma podobne działanie, podobny czas leczenia, z tym, że tu cena jest niższa.
Prosty, krótki skład: Aqua, Kaolin, Alcohol, Zinc Oxide, Talc, Camphor, niska cena, potwierdzona skuteczność przemawia za tym, aby ją koniecznie wypróbować ( dla tych oczywiście z problemami skórnymi).

Możemy ją dostać w sklepie firmowym JADWIGA tu cena to 30 zł lub w innych sklepach internetowych klik gdzie cena zaczyna się od 20 zł.

Polecam bardzo tą świetną papkę jak i inne produkty naszej polskiej marki.

Komentarze

Popularne posty