Jesienne spotkania blogerek w STUDIO KABATY

05 grudnia 2015 r. miałam wielką przyjemność wzięcia udziału w spotkaniu blogerskim pod nazwą " Jesienne spotkania blogerskie".

Spotkanie odbyło się w cudownym miejscu w Warszawie na Kabatach w salonie kosmetycznym STUDIO KABATY, które mieści się na Al.KEN 15 lok. U3. Lokalizacja Studia jest niezwykle dogodna, wychodząc z wyjścia metra 50 m dalej mamy salon, każdy bez problemu znajdzie i trafi. 

Właścicielem salonu jest urocza Pani Alicja, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, posiadająca ukończone dwustopniowe studia na kierunku Biotechnologia. Pasjonatka manicur/pedicur. Wykonuje również zabiegi kosmetyczne takie jak: depilacja woskiem, henna, regulacja brwi oraz pielęgnacja twarzy i ciała.

Tu miałam wykonywane SPA dłoni: peeling, maska parafinowa i krem - dłonie były niesamowicie wygładzone i mięciutkie po zabiegu.
Kasia z bloga "Marionetka mody" miała wykonywany manicure hybrydowy.

Fryzjerami salonu są Pan Damian, który tworzył piękne loki na włosach zaproszonych blogerek oraz niezwykle sympatyczna Pani Ola.
O pielęgnację twarzy i ciała dba w salonie kosmetyczka Pani Marta, która również jest specjalistką i perfekcjonistką w dziedzinie dłoni i stóp. 
Dziewczyny po zabiegu kosmetycznym wyglądały cudownie, nawet bez makijażu.

Specjalnymi goścmi na spotkaniu byli:
-  wizażystka Pani Kasia Pietruszka
Do Pani Kasi zajrzymy tu


- specjalistki od Brafittingu: Monika i Karolina z salonu Bradonna klik

Za tym parawanem mogłyśmy skorzystać z fachowej porady i profesjonalnego doboru biustonosza:Specjalnym gościem i organizatorem spotkania był Pan Sebastian Tatarek, Project Manager, właściciel firmy Cosmed Consulting, z portalu SERWISURODA,  fanpage klik
Oprócz wspaniałej atmosfery i cudownego klimatu były słodkie łakocie, napoje i lampka czegoś mocniejszego.
W spotkaniu udział wzięły autorki blogów:

Każda z uczestniczek otrzymała upominek: kosmetyki naszej polskiej firmy SYLVECO, bon o wartości 50 zł do wykorzystania w salonie BRADONNA na ul. Puławskiej 156  oraz zaproszenie na zabieg dopasowany specjalnie do indywidualnych potrzeb cery do Salonu Studio Kabaty tu fanpage salonu na fb.


Spędziłam miło czas, było cudnie, dziękuję!

Popularne posty