BŁONNIK PRIMVITALNY Mapa Zdrowia

Myjemy zęby, bierzemy prysznic, chcemy wyglądać atrakcyjnie każdego dnia. Dbamy o higienę zewnętrzną, a co z naszym wnętrzem? Nie przejmujemy się co tam w środku się dzieje, dopiero gdy pojawiają się pierwsze dolegliwości chcemy coś zmienić.
Proces odkładania toksyn i złogów to cichy zabójca. Daje o sobie znać dopiero po pewnym czasie. Ale gdy się odezwie… zostawia spustoszenie, wizyty u lekarzy i wydane pieniądze na lekarstwa. Nasze wnętrze zaczyna wtedy przypominać wysypisko śmieci.
Ale spokojnie można cofnąć nasze zaniedbania i rozpocząć nowy etap bez toksyn i złogów  z czystymi jelitami.
Różne są sposoby oczyszczania organizmu, jedna z nich to lewatywa -  dla mnie jest przerażająca, druga przyjemniejsza to głodówka, ale też nie dla kazdego.
Teraz jest lepsza forma oczyszczania organizmu, po prostu wypicie dwa razy dziennie ziarenek Błonnika Primvitalnego. I dla mnie ta opcja jest najprostsza, dlatego dbając o swoje zdrowie, a także szukając ciągle sposobów na lepsze samopoczucie zdecydowałam się przetestować błonnik primvitalny z firmy Mapa Zdrowia.


100% bezpieczny i 100% naturalny.
Działa łagodnie i nie wywołuje skutków ubocznych.
Oryginalne składniki, uprawiane na najlepszej ziemi w Polsce na Kujawach. Sprawdzona receptura, składniki oczyszczane dwutlenkiem węgla, zamiast bromkiem metylu - jak większość.
Przeszedł specjalistyczne badania czystości i składu.
Zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Indeks pęcznienia babki płesznik 13-15!
Indeks pęcznienia łuski babki jajowatej aż 80-110!

Na co pomaga Błonnik Primvitalny?

Błonnik primvitalny zawiera tylko dwa składniki: babka płesznik ( zawartość 80g na 100 g błonnika), babka jajowata (zawartość 20 g. w 100 g błonnika).
 Ma pozytywny wpływ na zdrowie:
- znikają kłopoty z wypróżnianiem (babka płesznik)
- pomaga utrzymać  prawidłowy poziom cholesterolu (babka jajowata)
- wpływa na  prawidłowy poziom lipidów (babka jajowata)
- korzystnie wpływa na pracę przewodu pokarmowego, pobudza pracę jelit (babka jajowata)
Dzięki niemu zawdzięczamy zdrowy wygląd, oczyszczony organizm,  wspaniałe samopoczucie.

Na jakie dolegliwości jeszcze pomaga:
- zaparcia, wzdęcia, gazy
- fatalne samopoczucie
- brak energii, senność
- problemy z nadwagą
- schorzenia skóry
- bóle głowy
- sterczący brzuch, hemoroidy, biegunka

I jeszcze jedna ciekawostka: spożywanie błonnika primvitalnego odmładza nas i spowalnia proces starzenia. Wiadomo, że nasza młodość zależy od młodości naszych komórek. Dlatego jeśli pragniemy młodości na dłużej, musimy przejąć kontrolę nad tym, jak szybko lub jak wolno starzeją się nasze komórki. W 1954 roku doktor Denham Herman odkrył sekret, jak tego dokonać  - otóż związki zwane wolnymi rodnikami, są prawdziwą przyczyną starzenia. Wolne rodniki to molekuły, które atakują komórki naszego ciała tysiące razy na dzień. Są głównym powodem, dlaczego się starzejemy. Nie można przed nimi uciec. Są wszechobecne
To właśnie błonnik blokuje  działanie wolnych rodników, a w efekcie  młodziej wyglądamy  i lepiej się czujemy.

Błonnik Primvitalny tworzy ścianę ochronną, która odpiera ataki tych szkodników i spowalnia ich działanie, takie jak zmarszczki na twarzy czy inne dolegliwości powiązane z procesami starzenia.Jak stosujemy błonnik primvitalny?
Do szklanki z letnią wodą wsypać jedną miarkę ( znajdującą się wewnątrz opakowania)  nasion, wymieszać, poczekać około minuty i wypić w ciągu 5 minut od sporządzenia. Pijemy dwa razy dziennie przed posiłkiem, najlepiej rano i wieczorem, dodatkowo popijając dużą ilością wody niegazowanej. 
Ziarenka nie rozpuszczają się, tworzą delikatny kleik, podobnie trochę jak siemię lniane. Nie mają zapachu ani smaku. Są łatwe do popicia!

Ważna rzecz: ze względu na działanie produktu organizm w trakcie stosowania może mieć mniejszą zdolność przyswajania. A nie większą. Dlatego w przypadku stosowania leków, Błonnik Primvitalny powinno się brać w odstępie przynajmniej godziny od zażycia leku.


Błonnik zgodnie z zaleceniami piłam dwa razy dziennie, chociaż przez pierwszy tydzień piłam go raz, chciałam po prostu pomału wprowadzić nowy produkt do swojej diety. Ziarenka chyba od razu podziałały na mnie, przez pierwsze kilka dni bywałam w toalecie kilka razy dziennie ( czyżby oczyszczanie), potem wszystko sie uspokoiło. Moje wizyty w łazience ograniczyły się do jednej w ciągu dnia( chodzi oczywiście o wypróznianie). Mieszanka starczyła mi na ponad miesiąc. Po wykończeniu całego opakowania muszę stwierdzić naprawdę cudowny wpływ na moje zdrowie. Skończyły się zaparcia ( czasami bywały), czuję się lepiej, mam więcej energii, dobrze śpię, mój sterczący brzuszek znika, nie dopadło mnie żadne przeziębienie. Czuję w środku lekkie oczyszczenie, wiecie tak mi lekko na ciele.Może i ubyło mi kilka kilogramów, bo czuję się lżejsza. Nie badałam poziomu cholesterolu, bo błonnik ma tu też zbawienne działanie.Mam nadzieję, że błonnik usunął szkodliwe toksyny z mojego organizmu i cały czas na niego działa pozytywnie. Czy kupię kolejne opakowanie? Myślę, że tak, bo warto!

Na różnych forach trwają dyskusje czy warto wydawać tyle kasy, jeśli na rynku dostępny jest podobny błonnik w cenie o wiele mniejszej.
Róznicą między zwykłym, tanim błonnikiem a błonnikiem Primvitalnym od Mapy Zdrowia  jest taka, że apteczny błonnik wychodzi spod medycznych maszyn i powstaje mechanicznie. Błonnik Primvitalny od Mapy Zdrowia wychodzi z gleby — prosto od Natury, gdzie jako część żywej rośliny dojrzewa w promieniach słońca. Dla jelit jest naturalną miotełką, mającą w sobie nie tylko włókna pokarmowe, ale i sole mineralne, zwiększające zdolność przyswajania.
Apteczny bądź zwykły błonnik nie wytwarza śluzu. Oznacza to, że jeśli w jelitach są nadżerki, czyli uszkodzone ściany, to do krwi, obok witamin i minerałów, przedostają się alergeny pokarmowe i metale ciężkie. Wędrując krwioobiegiem po całym ciele zatruwają mózg, nerki, serce, wątrobę, genitalia i pozostałe części ciała. Efekt: wyczerpanie psychiczno-fizyczne.

Błonnik Primvitalny wytwarza śluz, który widać po minucie od zalania wodą. Robi się lekki, bezsmakowy kleik. Pomaga uszczelnić ścianki jelit, dzięki czemu do krwioobiegu przedostają się tylko witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i sole mineralne — żywiciele komórek. W wyniku takiego oczyszczania czujemy się coraz lepiej, mamy więcej werwy, wigoru i energii.

Apteczny błonnik ma w sobie chemiczne dodatki.

Błonnik Primvitalny to wyłącznie dzieło natury, jest wolny od dodatków, ponieważ ich nie potrzebuje 

Apteczny błonnik powstaje przez oczyszczanie, rozdrabnianie, mikronizację. Oznacza to, że jest wyjałowiony ze składników odżywczych za sprawą ciężkiej produkcji przemysłowej. 

Cena: 127 zł za opakowanie 360 g, Błonnik Primvitalny zamówisz na tej stronie


Polecam obserwowanie FP Mapy Zdrowia na FB, gdzie codziennie można znaleźć ciekawe zdrowe przepisy i informacje o różnych produktach klik

Popularne posty