Program przeciwzmarszczkowy ZIAJA: mleczko oczyszczające i tonik odświeżający

Kolejnymi testowanymi kosmetykami marki ZIAJA były: mleczko oczyszczające i tonik odświeżający bezalkoholowy z serii Program przeciwzmarszczkowy. 
Czy produkty podziałały przeciw zmarszczkom? zapraszam do czytania:


MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE
Mleczko przeznaczone do cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami, nadmiernie przesuszonej, szorstkiej, matowej i mało elastycznej.
.
Efekt stosowania mleczka:
- wyraźnie zmniejszona widoczność zmarszczek,
- aktywnie zregenerowana i głęboko odżywiona skóra,
- skutecznie poprawione napięcie oraz koloryt naskórka.

Mleczko umieszczone w gigantycznym plastikowym opakowaniu, barwa jak to mleczko białe i miły zapach. Co prawda nie używam mleczek do demakijażu, stosuję płyn micelarny, olejek i żel do zmywania, więc omijam krok oczyszczania w postaci  mleczka. Ale bardzo chętnie zabrałam się do testowania i stosuję mleczko jako mój 4 krok w oczyszczaniu. 
Świetnie zmywa pozostałości makijażu, jest bardzo przyjemne w użyciu, wystarczą mi dwie pompki na całą buzię. Nie uczula, nie podrażnia oczu, jest mega wydajne. Nie wiem kiedy się skończy, używam od dwóch miesięcy, a tyle jeszcze pozostało. 
Jeśli ktoś lubi używanie mleczek w swojej pielęgnacji to mleczko Ziaji będzie własciwym wyborem. Tanie, wydajne i spełnia swoje zadanie jeśli chodzi o demakijaż.
Pojemność: 500 ml, cena: 31,71 zł, dostępność: e-ziaja sklep


TONIK ODŚWIEŻAJĄCY BEZALKOHOLOWY

Tonik przeznaczony do cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami, nadmiernie przesuszonej, szorstkiej, matowej i mało elastycznej.

Uzywanie toniku wpływa na:
- stymulację spowolnionych z wiekiem procesów zachodzących w skórze,
- dotlenienie komórek skóry oraz wyraźne wygładzenie zmarszczek,
- intensywne nawilżenie naskórka oraz głębszych warstw skóry,
- rozjaśnienie przebarwień i poprawa kolorytu skóry.

O ile mogę się obyć bez mleczka, to bez tonizowania skóry nie wyobrażam sobie mojej codziennej pielęgnacji. Uwielbiam toniki i często je zmieniam, tym bardziej z wielką przyjemnością zużyłam tonik odświeżający ZIAJA. 
Tonik tak jak mleczko znajduje się w wielkiej butli, bezzapachowy, przezroczysty i co ważne bezalkoholowy.
Nie dosyć, że znakomicie usuwa makijaż, to odświeża, nawilża, sprawia, że po jego użyciu buzia jest wypoczęta, nawilżona i promienna. Wydajność oceniam na 5 z plusem, co prawda używałam 2 x dziennie, a często podkradała mi go moja córka, to i tak starczył na ponad 2 miesiące.

Pojemność: 500 ml, cena: 31,71 zł, dostępność: e-ziaja sklep

Oba produkty używałam z przyjemnością, niesamowita wydajność za niewielką cenę powoduje, że warto się w nie zaopatrzyć, bardzo dobrze usuwają makijaż, nawilżają, poprawiają koloryt skóry i głęboko ją odżywiają.
Co do działania przeciwzmarszczkowego ciężko jest stwierdzić, czy akurat te kosmetyki miały znaczący wpływ na wygładzenie twarzy i zmniejszenie zmarszczek. Jednocześnie używałam wielu innych kosmetyków o działniu anty-aging, były to esencje, sera, krem z retinolem. Musiałabym wszystko odstawić i używać tylko mleczko i tonik, aby stwierdzić działanie przeciwzmarszczkowe, a jak wiecie tak się nie da.
Bardzo polecam mleczko i tonik z programu przeciwzmarszczkowego ZIAJA, na pewno je polubicie, a cera wam się odwdzięczy lepszym stanem i wyglądem.

Komentarze

Popularne posty