InCell maseczka nawilżająca dr. Irena Eris

Była maseczka oczyszczająca, teraz kolej na nawilżającą.
Kupiłam ją w Sephorze za uwaga...35 zł, normalna cena to podobno 99 zł. Do tej pory nie zwracałam uwagi na produkty dr. Irenki, ale szkoda było przegapić takiej okazji. No więc mam ją, używam i  jestem bardzo zadowolona.


Kilka słów o firmie dr. Irena Eris: W 1983 r. małżeństwo Irena Eris i Henryk Orfinger założyło Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. Na początku produkowali jeden krem, potem firma stopniowo się rozwijała. W 1987 r. otworzono w Piasecznie nowy zakład, a w 1993 r. fabrykę. W 1995 r. zaczęto produkować kosmetyki ekskluzywne Forte i otwarto pierwszy kosmetyczny Instytut, a w 1997 r. Hotel SPA Krynica-Zdrój. W 2001 r. firma uruchomiła własne Centrum Naukowo-Badawcze, co stanowi rzadkość wśród firm kosmetycznych. Obecne firma zatrudnia ponad 800 pracowników, produkuje ponad 20 milionów sztuk produktów kosmetycznych rocznie, jest laureatem licznych nagród kosmetycznych i biznesowych, posiada wiele certyfikatów , dba o środowisko naturalne i podobno nie testuje na zwierzętach ( wykonuje badania bezpieczeństwa produktu dla skóry w warunkach in vitro, na modelu naskórka).
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris regularnie wprowadza na rynek nowe marki m.in. Lirene, Under Twenty, Pharmaceris. Firma posiada liczne salony kosmetyczne i 2 hotele SPA: w Krynicy-Zdrój w górach oraz Wzgórza Dylewskie na pojezierzu, w okolicach Ostródy.


Od producentaInCell to pierwsza na świecie seria kosmetyków oparta na DNAIONOPLUS™ Innowacyjna technologia dotarcia do serca komórek skóry. Nowa Iono hydro mask – hydromaska zapewnia efekt głębokiego nawilżenia na poziomie wewnątrzkomórkowym. Dzięki specjalistycznemu połączeniu lanoliny z kwasem hialuronowym, maska intensywnie i dogłębnie nawilża, tworząc na skórze ochronny film zapobiegający utracie wody. Zawarta w masce witamina C  i E efektywnie wychwytuje wolne rodniki i redukuje wpływ UV na skórę, dzięki czemu pomaga chronić DNA komórek, hamuje procesy starzenia i rewitalizuje. Zaawansowana technologia DNAIONOPLUS™ oparta na mikrosferach, dostarcza do serca komórek składniki aktywne chroniące i regenerujące włókna kolagenu i elastyny oraz przeciwdziała ich degradacji i stymuluje syntezę kolagenu i fibrylliny – skóra staje się elastyczna, wygładzona i wypoczęta. Polecana do każdego typu skóry.
Pojemność: 75 ml, cena: ja kupiłam za 35 zł


Moja opinia: maseczka zamknięta w tubce o przyjemnej szacie graficznej, trzeba ją zużyć od otwarcia do 12 msc. Lekka, kremowa konsystencja o perłowym kolorze, który potem zamienia się w bezbarwny. Bardzo ładny zapach. Nakładam ją na twarz 2 x w tygodniu, należy ją pozostawić na 8-10 minut do wchłonięcia, po czym nadmiar zmyć wacikiem nasączonym tonikiem. Pozostawiam na trochę dłużej, a potem delikatnie wycieram wacikiem, resztę wklepuję. Na początku czuć lekkie ochłodzenie, bardzo miłe szczególnie fajnie było to poczuć podczas naszych ostatnich upałów. Skóra po aplikacji jest wygładzona, bardzo dobrze nawilżona, promienna i wygląda na wypoczętą. Maseczkę nakładam wieczorem tuż przed snem, potem nakładam krem. Rano wydaje mi się, że maseczka cały czas działa, moja twarz nadal jest świetnie nawilżona i wygląda na zdrowszą. Tak polecam maseczkę, muszę też rozejrzeć się za innymi produktami tej marki.Dla zainteresowanych sklep online Dr.Ireny Eris: klik

Popularne posty