SUNWARDS TAN BOOSTER spray do ciała SPF 15

Połowa wakacji prawie za nami, upały i słońce dały się nam we znaki, w te gorące dni towarzyszył mi spray do ciała SUNWARDS włoskiej firmy SYNCHROLINE. To moja wygrana w konkursie, który organizowała Marta na swoim blogu GEOMETRY OF NATURE
Oto paczuszka, którą dostałam:

Emulsja do ciała w sprayu z filtrem SPF15 przyspiesza opalanie i zapewnia umiarkowaną ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Działanie pobudzające powstawanie opalenizny możliwe jest dzięki zastosowaniu składników takich jak pochodne tyrozyny, które pod wpływem działania słońca przyspieszają proces tworzenia się barwnika skóry jakim jest melanina. Preparat stworzony został w oparciu o TECHNOLOGIĘ SYNCHROBLOCK, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.
Składnikami aktywnymi są  kwas hialuronowy, MSM, pochodne tyrozyny.


Krem w formie sprayu znajduje się w buteleczce o pojemności 200 ml, konsystencja dość rzadka i cudownie słodki zapach. Spray wydajny, mamy tylko 6 msc na zużycie od momentu otwarcia, tak więc to tylko jeden sezon i raczej musimy częstować innych, bo szkoda wyrzucić nie wykańczając do końca. U mnie korzystają wszyscy domownicy, nawet 7-letni synek (oczywiście w dni bardziej słoneczne stosuję u niego większy faktor).
Spray towarzyszył mi już kilka razy nad wodą, poręczny, wygodna aplikacja, pompka nie zacina się, krem szybko się wchłania. Dzięki Sunwards Tan Booster mam delikatną opaleniznę i zero przygód z poparzeniem słonecznym. Raczej trudno się opalam i na początku zawsze na czerwono, spray faktycznie przyspieszył w sposób bezpieczny opaleniznę.
Produkt nakładałam przed wyjściem na słońce i kilka razy w ciągu dnia.
W swojej ofercie SYNCHROLINE ma aż 16 produktów dopasowanych do każdego rodzaju skóry podczas wystawiania na promieniowanie słoneczne- od produktów z SPF 50+ zapewniających maksymalną ochronę skóry twarzy i ciała, po te z mniejszym faktorem – jak SPF 15 skierowane dla miłośników posiadania pięknej opalenizny.
Produkty są w formie tubek i sprayu, mamy tu także preparaty do stosowania po słonecznej ekspozycji. 
Bardzo ciekawa marka, bardzo fajne kosmetyki, polecam zerknąć na ich stronkę klik oraz fanpage: tu 

Pojemność 200 ml, cena od 55 zł, dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych,  tu zestawienie, gdzie możemy go dostać.

Popularne posty