Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikro-dermabrazja ZIAJA

Kolejnym świetnym produktem marki ZIAJA, który testowałam ( i wciąż używam)  jest maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikro-dermabrazja.


Maska przeznaczona do każdego rodzaju cery ze wskazaniem do cery tłustej i mieszanej, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami oraz skłonnością do świecenia się, bez widocznych zmian trądzikowych. Dla każdej skóry wymagającej gruntownego oczyszczenia i złuszczenia !

• absorbuje nadmiar sebum
• działa ściągająco
• wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory
• głęboko złuszcza martwe komórki naskórka
• dokładnie oczyszcza pory

Substancjami aktywnymi są:
• glinka zielona
• mikrokryształki tlenku glinu Al2O3
• kompleks protein mlecznych
Maseczka znajduje się w plastikowym słoiczku, jak zwykle zabezpieczona sreberkiem. Konsystencja gęsta, odwrócona do góry dnem nie spływa, ale bez problemu nakłada się się ją na twarz. Zapach przyjemny, świeży, a kolor miętowy. 
Producent poleca nałożyć grubą warstwę na skórę twarzy, szyi i dekoltu, a następnie masować okrężnymi ruchami. Po upływie 5-10 minut zmyć ciepłą wodą i nałożyć krem. Ja nakładam ok. 3 razy w tygodniu grubszą warstwę maseczki i masuję kilka minut, po czym zostawiam ją na 10 minut, czasami i dłużej. Spłukując znów masuję przez kilka minut. Czuć zawarte w masce delikatne mikroganulki, które działają niczym peeling. Maska nie zastyga jak inne glinki, dlatego łatwo ją zmyć z twarzy. Maska mimo drobnych ziarenek nie podrażnia skóry, nie uczula, nie pzostawia twarzy czerwonej.
Od razu po zmyciu mamy oczyszczoną, odświeżoną skórę, która jest nie dosyć że nawilżona, gładka to w dodatku zmatowiona, czyli coś o czym marzą posiadaczki tłustej cery ze skłonnością do błyszczenia. Pory są widocznie zmniejszone. Zauważyłam także mniejsze wydzielanie sebum w ciągu dnia.I taki efekt możemy uzyskać na długo, ale pod warunkiem, że będziemy ją używać regularnie, tak jak ja 2-3 x w tygodniu. Użycie jej raz na jakiś czas też przyniesie oczekiwane efekty, ale niestety nie będziemy się nimi cieszyć na dłuższą metę. 
Polecam maskę, tylko pamiętajcie o systematycznym jej stosowaniu.
Maska niesamowicie wydajna!


Pojemność: 250 ml, cena: 25,99 zł, dostępność: e-ziaja.com.pl

Komentarze

Popularne posty