TRESemme termoochronny spray do włosów

Ponad 40 lat temu, grupa najlepszych stylistów i ekspertów od pielęgnacji włosów zebrała się aby stworzyć produkt najwyższej jakości, na bazie najlepszych składników, dostępny do tej pory wyłącznie w salonach fryzjerskich. TRESemmé początkowo miało być również produktem przeznaczonym właśnie do wyłącznej sprzedaży w ekskluzywnych i renomowanych salonach fryzjerskich na całym świecie. Jednakże, w myśl idei Grupy, każda osoba powinna mieć dostęp do nowości kosmetycznych również tych przeznaczonych głownie dla salonów fryzjerskich. W ten sposób tworząc produkty o doskonalej jakości i właściwościach, dostępne są dla każdego i wszędzie. TRESemmé ma ponad 40 produktów, na których styliści polegają na co dzień oraz również zalecają do domowego stosowania.

Strona internetowa firmy, niestety nie ma jęz.polskiego: www.tresemme.com


Ponieważ codziennie suszę i modeluję suszarką włosy, potrzebuję ochrony dla nich. Po umyciu, wytarciu spryskuję je sprayem TRESEMME DIAMANTE( ja mam akurat nowszą wersję) i już pełna nadziei że nie zniszczę ich aż tak bardzo układam. Już kiedyś miałam ten spray, teraz przywiozła córka z zagranicznych wojaży. Spray ma za zadanie chronić włosy przed wysoką temperaturą nawet do 230 stopni. Niestety nie jest dostępny w sklepach, możemy kupić na allegro. 
Pojemność-300 ml , cena - ok. 25 zł, np. tuSpray bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy, wystarczy kilka psiknięć, dozownik bardzo wygodny, nie zacina się. Ma piękny zapach, prawie jak perfumy, który utrzymuje się długo na włosach. Włosy po użyciu są cudownie gładkie, miękkie, błyszczące, dobrze się układają.  
Czy efekt jest  taki sam jak po wyjściu z salonu...dotykając włosy stwierdzam, że tak. Nie obciąża ich, no i świadomość, że chroni włosy przed gorącym strumieniem powietrza z suszarki bądź nagrzanej prostownicy czyni go kosmetykiem, który trzeba mieć! A do tego nie jest drogi.

Popularne posty